Francuskie Perfumy Nr 174

Z inspiracji Narciso Rodriguez - For Her

20,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 200 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Wyrafinowana Elegancja Narciso Rodriguez - For Her

Francuskie Perfumy Nr 174 to unikatowa kompozycja zapachowa, która czerpie inspirację z klasycznego aromatu Narciso Rodriguez - For Her. Te perfumy emanują wyrafinowaną elegancją, subtelnością i tajemniczym urokiem, przenosząc nas w fascynujący świat zapachowych emocji.

Nuty Zapachowe pełne Subtelnych Akcentów

W nutach głowy perfum Francuskich Nr 174 odkrywamy delikatną bergamotkę, która wprowadza nas w harmonijny początek tej zapachowej podróży. Serce kompozycji ukazuje się zmysłowym i egzotycznym akordem piżma, który dodaje zapachowi romantycznego wyrazu. Nuty bazy to solidne fundamenty tego wyjątkowego zapachu. Intensywna nuta wanilli i paczula nadają perfumom głębi i trwałości, podobnie jak niezapomniane akordy piosenki, które pozostają w sercu. Francuskie Perfumy Nr 174 inspirowane zapachem Narciso Rodriguez - For Her to wyjątkowa esencja, która podkreśla subtelność, elegancję i wyjątkowość każdej kobiety. Nosząc te perfumy, wyrażamy naszą wyjątkową tożsamość, emanując pewnością siebie i tajemniczością. To zapach, który pozostawia trwałe wrażenie, przenosząc nas w magiczny świat, w którym subtelność jest siłą, a elegancja emanuje magią.Nutami głowy są Kwiat afrykańskiej pomarańczy, Osmantus i Bergamotka;

Nutami serca są Piżmo i Bursztyn;

Nutami bazy są Wetyweria, Wanilia i Paczula. 

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

010623