Francuskie Perfumy Nr 175

Z inspiracji Gucci - A Reason To Love (UNISEX)

22,90 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 200 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Miłość Wypełniająca Sercem, Inspirowane Gucci - A Reason To Love

Francuskie Perfumy Nr 175 to niezwykła kompozycja zapachowa, zainspirowana emocjonalnym aromatem Gucci - A Reason To Love. Te perfumy emanują miłością, radością i wewnętrznym spełnieniem, przenosząc nas w pełen miłości świat zapachowych doznań.

Wyjątkowe Nuty Zapachowe Tworzące Kuszącą Harmonię

W nutach głowy perfum Francuskie Nr 175 odnajdujemy intrygujący akord czerwonej porzeczki, która wprowadza nas w wyrazisty początek tej zapachowej podróży. Serce kompozycji odkrywa wyjątkowy i czarujący akord różowego pieprzu, który nadaje zapachowi niezwykłej energii. Nuty bazy to solidny fundament tego wyjątkowego zapachu. Intensywna nuta ambroxan i cedr atlaski dodają perfumom wyrafinowania i trwałości, podobnie jak niezapomniane chwile miłości, które pozostają w sercu. Francuskie Perfumy Nr 175 inspirowane zapachem Gucci - A Reason To Love to esencja miłości i spełnienia. Nosząc te perfumy, wyrażamy nasze najgłębsze emocje, emanując radością i pozytywną energią. To zapach, który pozostawia niezapomniane wrażenie, przenosząc nas w magiczny świat, w którym każdy powód do miłości jest powodem do celebracji.

Nutami głowy są Róża damasceńska, Piwonia i Kardamon;

Nutami serca są Róża damasceńska i Agar (oud);

Nutą bazy jest Balsam Tolu.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

010623