Francuskie Perfumy Nr 176

Z inspiracji Escada - Santorini Sunrise

20,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 200 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

 Magiczny Wschód Słońca nad Santorini

Francuskie Perfumy Nr 176 to wyjątkowa kompozycja zapachowa, zainspirowana magicznym aromatem Escada - Santorini Sunrise. Te perfumy emanują świeżością, radością i urokiem wschodu słońca nad malowniczą wyspą Santorini, przenosząc nas w podróż do bajecznych krajobrazów.

Nuty Zapachowe o Oryginalnym Wydźwięku

W nutach głowy perfum Francuskie Nr 176 odkrywamy soczyste akordy cytrusów, które wprowadzają nas w energetyczny początek tej zapachowej podróży. Serce kompozycji ukazuje się świeżym i kwiatowym akordem jaśminu, który dodaje zapachowi romantycznego wyrazu. Nuty bazy to solidne fundamenty tego wyjątkowego zapachu. Intensywna nuta drzewa sandałowego i ambry dodają perfumom głębi i trwałości, podobnie jak niezapomniane wspomnienia z Santorini, które pozostają w sercu. Francuskie Perfumy Nr 176 inspirowane zapachem Escada - Santorini Sunrise to esencja magicznego wschodu słońca i radosnych chwil. Nosząc te perfumy, wyrażamy nasze najpiękniejsze emocje, emanując świeżością i urokiem. To zapach, który pozostawia niezapomniane wrażenie, przenosząc nas w malowniczy świat, gdzie każdy wschód słońca jest powodem do celebracji.

Nutami głowy są Sorbet, Mandarynka i Bergamotka;

Nutami serca są Bugenwilla, Różowy pieprz i Jaśmin;

Nutą bazy jest Nuty ziemiste.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

010623