Francuskie Perfumy Nr 20

Z inspiracji Mexx - Woman

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem) Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem)
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 20 Z inspiracji Mexx - Mexx Woman

Kompozycja pod znakiem cytrusów

Istnieją różne podejścia do selekcji perfum. Niektóre kobiety starają się dobrać je do okoliczności, takich jak poszczególne okazje i ich charakter. Inne używają perfum, które w danym czasie rezonują z ich aktualnym samopoczuciem. Oczywiście nie brakuje pań, które mają swoje ulubione zapachy i trzymają się ich od lat. Jak jest w Twoim przypadku? Jeśli lubisz cytrusowe doznania zapachowe, mamy dla Ciebie coś, co powinno Ci się spodobać. Francuskie perfumy powstałe z inspiracji Mexx Woman to świeży i energiczny zapach, który pobudzi każde otoczenie do życia. Zawdzięcza to głównie cytrusowym aromatom, lecz w jego składzie znajdziemy kilka innych wartych uwagi nut. Obrazu całości dopełnia trwałość perfum, które po opuszczeniu fiolki utrzymują swoje walory przez wiele godzin. Brzmi dobrze? I to bardzo. Zapraszamy!


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: bergamotka, cytryna, czarna porzeczka
Nuty serca: konwalia, jaśmin, róża
Nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr, bursztyn

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
010124