Francuskie Perfumy Nr 211

Z inspiracji Armani - Acqua di Gio Profumo

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 140 zł Darmowa wysyłka już od 140 zł
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 211 Z inspiracji Armani - Acqua di Gio Profumo

Legenda i inspiracja

Woda często potrafi wzmocnić lub osłabić jakiś zapach, a jej orzeźwiająca moc sprawia, że ją kochamy, szczególnie latem. Woda jest także doskonałym łącznikiem wielu akordów. Dzięki niej nabierają specyficznego charakteru, który sprawia, że perfumy z nutami wodnymi są jednymi z najczęściej wybieranych. Zapach inspirowany Armani Acqua di Gio Profumo to kompozycja aromatyczna i intensywna doskonała dla Panów szukających przygód i niebojących się wyzwań. To zapach idealny na każdą okazję - spotkanie biznesowe i wieczorne wyjście na drinka z przyjacielem. Zapach kadzidła i ziół. Nasz odpowiednik zapachu Armani Acqua di Gio Profumo harmonijnie łączy zapach kadzidła z nutami ziołowymi rozmarynem i szałwią, nadając perfumom męski charakter. Morskie akordy i słodkawe geranium dopełniają całość, powodując że zapach staje się intensywny, a dodatek szałwii sprawia, że perfumy stają się lekko odurzające. Kompozycję dopełnia elegancki i niewielki flakonik, który bez problemu można schować do aktówki.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: nuty morskie, bergamotka
Nuty serca: rozmaryn, szałwia, geranium
Nuty bazy: kadzidło, paczula

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
021123