Francuskie Perfumy Nr 216

Z inspiracji Versace - Pour Homme

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem) Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem)
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 216 Z inspiracji Versace pour Homme

Nowoczesna aktywność

Versace słynie z łączenia klasyków i nowoczesnych akcentów. Dzięki temu zapachy tej marki są ponadczasowe i oryginalne jednocześnie. To duet idealny dla pewnych siebie i aktywnych mężczyzn lubiących wyzwania oraz czerpiących garściami z dobrodziejstw nowoczesności. Perfumy inspirowane perfumami Versace Pour Homme to świeży zapach pełen oryginalnych połączeń. Należy do zapachów fougère, czyli perfum, w których chłodniejsze i cieplejsze akordy świetnie się uzupełniają. To powoduje, że są idealne dla Panów lubiących aktywnie spędzać czas w nowoczesnych formach. Aromatyczność i orzeźwienie Odpowiednik Versace Pour Homme łączy w sercu zapachu cer i hiacynt, które przełamano geranium i ambrą, co sprawia że perfumy mają unikalny charakter. W bazie znalazły się ciepłe drzewne akordy fasoli tonki i piżma, które jako silne i popularne afrodyzjaki rozbudzają namiętność. W nucie głowy znalazły się bergamotka i liść pomarańczy, które orzeźwiają na samym początku. Całość zamknięto w minimalistycznym eleganckim flakoniku.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, bergamotka, neroli, róża majowa
Nuty serca: hiacynt, cedr, szałwia muszkatołowa, geranium
Nuty bazy: fasolka tonka, piżmo, bursztyn

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
030723