Francuskie Perfumy Nr 221

Z inspiracji Givenchy - Gentlemen Only

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 140 zł Darmowa wysyłka już od 140 zł
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 221 Z inspiracji Givenchy - Gentlemen Only

Dżentelmen w każdym calu

Mówiąc dżentelmen mamy na myśli określony styl bycia. To elegancja w każdym calu - ubiór, fryzura i perfumy. To ostatnie decyduje o tym, czy zwrócisz na siebie uwagę tej jedynej. Decyduje też o tym, jakie pierwsze wrażenie zrobisz, a najlepiej przyciągnąć uwagę dobrymi perfumami. Zapach inspirowany Givenchy Gentlemen Only to aromatyczne nuty drzewne idealne dla mężczyzn z klasą. Świetnie nadają się na każdą okazję - od spotkania biznesowego aż po romantyczną randkę we dwoje. Zapach kadzidła i drzew W naszym zamienniku Givenchy Gentlemen Only harmonijnie łączą się kadzidło i cedr z liśćmi brzozy. Dzięki temu te męskie perfumy są aromatyczne i wyraziste. Zmysłowość zapachu wydobywają paczula i piżmo, które działają jak afrodyzjaki. Pikanterii odpowiednikowi perfum Givenchy Gentlemen Only dodaje akcent różowego pieprzu, który doskonale zgrywa się z cedrem i wetywerią. Całą kompozycję zamknięto w poręcznym i eleganckim przezroczystym flakoniku, który bez problemu zmieści się do kieszeni lub aktówki.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: liść brzozy
Nuty serca: wetiweria, drzewo cedrowe, paczuli
Nuty bazy: skóra
Grupy zapachów: aromatyczne, drzewne

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
020323