Francuskie Perfumy Nr 254

Z inspiracji Louis Vuitton - Orage

24,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 140 zł Darmowa wysyłka już od 140 zł
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie perfumy nr 254 to unikalna kompozycja, w której połączono świeżość owocowych akcentów z głębokimi nutami kwiatowymi i zmysłowym wykończeniem. Ta wyjątkowa mieszanka, debiutowana w głowicach bergamotki i grejpfruta, otwiera drzwi do niezwykłego świata elegancji i wyrafinowanego zapachu.

Nuty głowy, nasycone soczystą bergamotką i energetyzującym grejpfrutem, rozkwitają w intensywnym otwarciu perfum, zachęcając zmysły do bliższego zanurzenia się w tej wyjątkowej kompozycji. W sercu perfum rozwija się bukiet kwiatowy, z nutami irysa, hedionu i delikatnego pieprzu, co nadaje zapachowi subtelności i elegancji. Nuty bazy, zdominowane przez głęboką paczulę, olej jawajskiej wetywerii, Iso E Super i białe piżmo, dodają perfumom trwałości i głębokiego charakteru.

Francuskie perfumy nr 254 to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych, unikalnych i zmysłowych aromatów. Pozwól sobie na tę olfaktoryczną podróż, która otuli Cię nutami elegancji i subtelności, tworząc niezapomniany ślad perfum w każdej chwili.

Nuty zapachowe:
Nutami głowy są Bergamotka i Grejpfrut;
Nutami serca są Irys, Hedione i Pieprz;
Nutami bazy są Paczula, Olej jawajskiej wetywerii, Iso E Super i Białe piżmo.

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
020723