Francuskie Perfumy Nr 267

Z inspiracji Hugo Boss - Szary Boss Bottled

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM MAMA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 140 zł Darmowa wysyłka już od 140 zł
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 267 Z inspiracji Hugo Boss - Szary Boss Bottled No.6

Sukces, sukces i jeszcze raz sukces

Współczesny mężczyzna to człowiek zaangażowany, idący przebojem przez życie i osiągający sukcesy. Jest człowiekiem czynu i dobrego stylu mieszającego się z elegancją i nonszalancją. Szuka wyzwań i… obłędnie pachnie. Nasze perfumy inspirowane Boss Bottled doskonale wpisują się w definicję takiego zapachu. Są pełne akordów, które dzięki wyrazistości i akordom drzewnym stają się najlepszym wyborem dla tego typu mężczyzn. Dzięki nim Twoja charyzma zostanie wyeksponowana. Elegancki zapach na co dzień. Odpowiednik Boss Bottled to kompozycja otwierająca się wyrazistym mchem dębowym przełamana owocowymi akordami śliwki i cytryny. Wzbogacono je bergamotką, nadając nieco słodki charakter, dzięki czemu kompozycja zyskała nietuzinkowość. W nucie serca znalazły się obłędne japoński kwiat wiśni, rozgrzewający cynamon i szlachetny mahoń. Dzięki nim perfumy stały się eleganckie i wyrafinowane. W bazie znalazły się popularne afrodyzjaki, czyli wanilia i wetiweria, które pomogą rozpalić zmysły każdej spotkanej kobiety.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna, mech dębowy, bergamotka, śliwka, geranium, jabłko
Nuty serca: mahoń, goździki, cynamon, goździk ogrodowy
Nuty bazy: oliwka, drzewo sandałowe, wanilia, wetiweria, cedr
Grupy zapachów: przyprawowe, drzewne

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
010123