Francuskie Perfumy Nr 271

Z inspiracji Guerlain - L'Homme Idéal

20,00 zł
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 200 zł.
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 14 dni na zwrot.

Szlachetność i Męska Doskonałość, Inspiracja Guerlain - L'Homme Idéal

Francuskie Perfumy Nr 271 to wyjątkowa kompozycja zapachowa, zainspirowana aromatem Guerlain - L'Homme Idéal. Te perfumy emanują szlachetnością, elegancją i męską doskonałością, przenosząc nas w fascynujący świat męskiego wdzięku.

Nuty Zapachowe o Zmysłowym Wydźwięku

W nutach głowy perfum Francuskie Nr 271 odnajdujemy świeży akord cytrusów, który wprowadza nas w rześki początek tej zapachowej podróży. Serce kompozycji ukazuje się zmysłowym i ciepłym akordem migdałów, który dodaje zapachowi eleganckiego wyrazu. Nuty bazy to solidny fundament tego wyjątkowego zapachu. Intensywna nuta drzewa sandałowego i wanilii dodają perfumom wyrafinowania i trwałości, podobnie jak niezapomniane chwile z męską doskonałością, które pozostają w sercu. Francuskie Perfumy Nr 271 inspirowane zapachem Guerlain - L'Homme Idéal to esencja męskiego uroku i elegancji. Nosząc te perfumy, wyrażamy naszą pewność siebie i szlachetność, emanując męską doskonałością. To zapach, który pozostawia niezapomniane wrażenie, przenosząc nas w fascynujący świat, gdzie męskie wdzięki zachwycają swoją potęgą i urokiem.

Nutami głowy są Cytrusy, Kwiat pomarańczy, Rozmaryn i Gorzka pomarańcza

Nutami serca są Migdał i Fasolka tonka

Nutami bazy są Skóra, Wetyweria i Cedr

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

010623