Francuskie Perfumy Nr 306

Z inspiracji Mexx - Man

22,00 zł
DARMOWA DOSTAWA OD 59 ZŁ Z DPD PICKUP POINT


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140 zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł). Darmowa wysyłka dla wszystkich zamówień od 140 zł (dla zamówień za pobraniem od 250zł).
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 306 Z inspiracji Mexx - Man

Kiss me, czyli zapach pocałunku

Do tanga trzeba dwojga, do pocałunku też. Zmysłowość i subtelność tego głębokiego aktu miłości to duet idealny. Musi mieć odpowiednią oprawę, a tę pomogą stworzyć zapachy wokół. Nasze perfumy inspirowane Mexx Man to czarujący zapach bazujący na wyrazistych nutach drzewnych przełamanych akordami orzeźwiających owoców. Dzięki nim zapach jest obłędny i niesamowity. Pozwala stworzyć aurę tajemniczości, która zniewala. Jest idealny dla mężczyzn młodych, atrakcyjnych i wrażliwych pełnych sensualnej energii. Słodkie i intensywne. W odpowiedniku Mexx Man w nucie otwierającej znalazły się mandarynka i bazylia przełamane ananasem. W sercu zapachu znalazły się wyraziste zmysłowe i intensywne paproć i jodła przełamane słodkim geranium oraz jaśminem. Nuta bazowa to mech dębowy, cedr i brzoza. Dzięki nim zamiennik Mexx Man staje się niesamowity i pełen charakteru. To kompozycja dobra dla młodych Panów szukających swojego zapachu.


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: lawenda, bazylia, ananas, mandarynka
Nuty serca: paproć, jodła, jaśmin
Nuty bazy: drzewo sandałowe, cedr, brzoza
Grupy zapachów: aromatyczne

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
020123