Francuskie Perfumy Nr 49

Z inspiracji Dior - Addict

22,00 zł
OTRZYMAJ 15% RABATU Z KODEM TATA


Pojemność
  • 33ml
  • 60ml
  • 104ml
  • 250ml
  • 1000ml
Ilość

  • Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę! Szybkie i bezpieczne zakupy - złożenie zamówienia zajmie Ci minutę!
  • Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem) Darmowa wysyłka już od 126 zł z Orlen Paczką (nie dotyczy zamówień za pobraniem)
  • Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot. Otrzymany zapach nie spełnił Twoich oczekiwań? Masz 30 dni na zwrot.

Francuskie Perfumy Nr 49 Z inspiracji Dior - Addict

Kompozycja rodem z orientu

Wyobraź sobie spacer po ulicach tureckiego portowego miasta. Lato dobiega swojej pełni, a pogoda dopisuje. Rośliny kwitną wypełniając przestrzeń tysiącami kwiatów. Nieopodal Ciebie znajduje się niewielkie targowisko. Kobiety sprzedają tam swoje aromaty, a Ty bez zastanowienia postanawiasz wypróbować ich produkty. Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie zapach orientu? W zasadzie od teraz nie musisz. Francuski zamiennik perfum Dior Addict to uzależniająca, orientalno-kwiatowa kompozycja. Ta prosta, acz dobrze przemyślana kombinacja wypełnia cele, do których została stworzona. Dzięki temu zapachowi będziesz zwracać na siebie uwagę, pociągać i intrygować. Wszystko to możesz mieć już za chwilę w wyjątkowo przystępnej cenie. Co jeszcze Cię powstrzymuje?


Nuty zapachowe:

Nuty głowy: jeżyna, liść mandarynki
Nuty serca: jaśmin, cereus "królowa nocy", kwiat pomarańczy, róża
Nuty bazy: wanilia, fasolka tonka, drzewo sandałowe

UWAGA - kopiowanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów w całości lub w części jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 e. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Zmiana koloru perfum jest naturalnym procesem, który wynika z ekspozycji na światło lub ciepło, a także z procesu starzenia się perfum. Zmiana koloru nie wpływa zazwyczaj na jakość zapachu perfum.
020323